Kalendář Eurocentra

Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Mapa Eurocenter


eurolisty

Novinky z Euroskopu

Kalendář akcí

Název akce Digitalizace Evropy: Kam směřujeme? - online diskuze
Datum 23.11.2021 17:00 - 18:30
Typ akce Ostatní
Místo akce Ústecký kraj
Popis akcePOZOR ZMĚNA! Diskuze proběhne z důvodu aktuální epidemiologické situace ONLINE na facebookových stránkách Eurocentra Ústí nad Labem. Jak vnímáte digitalizaci veřejné správy a společnosti? Jaká budoucnost je před námi v oblasti digitalizace? Je Česká republika připravena na digitální éru? Zapojte se do online debaty a diskutujte se zajímavými hosty!

Digitalizace je jednou z priorit Evropské unie. Pandemie Covid-19 nás na delší dobu přesunula do on-line prostředí a poukázala zejména na nutnost digitalizace úřadů. Tzv. eGovernment má za cíl usnadnit pomocí moderních technologií občanům jednotlivých měst a států vyřizovat úkony spojené s veřejnou správou a zároveň vykonávat veřejnou správu více ekologicky. Jaká budoucnost je před námi v oblasti digitalizace? Je Česká republika připravena na digitální éru? 

Akce se uskuteční kvůli zhoršující se epidemiologické situaci ONLINE. Živý stream můžete sledovat na facebookové stránce Eurocentrum Ústí nad Labem nebo bez registrace zde: https://www.facebook.com/eurocentrum.usti/live 

Zároveň se můžete do diskuze aktivně zapojit prostřednictvím interaktivního nástroje SLIDO. Stačí kliknout na tento odkaz: https://app.sli.do/event/jcwth1kc a napsat otázku k tématu digitalizace. Dotazy můžete pokládat již teď.

Diskutovat budou:

Jiří Bulan - odborník na digitalizaci a publicista
Tomáš Šedivec - odbor Hlavního architekta eGovernmentu, Ministerstvo vnitra
Michal Jirkovský - šéfredaktor Magazínu Egovernment
 
Moderuje: Jan Míča, vedoucí Oddělení evropské digitální agendy pro Úřad vlády ČR
 
Akce je součástí Konference o budoucnosti Evropy.
V případě dotazů piště na e-mail: eurocentrum.ul@euroskop.cz.
 
konference online
 
 
VLADA MMR Euroskop.cz NK EPO Evropa Jsi Ty