Kalendář Eurocentra

Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Mapa Eurocenter


eurolisty

Novinky z Euroskopu

Kalendář akcí

Název akce Navrhni projekt! Soutěž pro školy
Datum 01.09.2013 - 06.12.2013
Typ akce Ostatní
Místo akce Ústecký kraj / Ústí nad Labem / Ústí nad Labem / Eurocentrum Ústí nad Labem
Popis akce

Ministerstvo pro místní rozvoj ČR ve spolupráci s regionálními Eurocentry připravily soutěž pro středoškolské studenty, ve které si studenti spolu s pedagogy mohou vytvořit vlastní projekt. Vyberte si některou ze skutečných oblastí, které podporují fondy EU, a vymyslete plán, jak podpořit podnikání, cestovní ruch, vědu a výzkum a další oblasti rozvoje ve vašem regionu nebo rovnou v celé ČR! S přípravou projektu vám pomůže koordinátor Eurocentra, speciálně vytvořená metodologická příručka a brožura Abeceda fondů Evropské unie, kde najdete informace o typech fondů EU, jednotlivých oblastech podpory i rady, jak se v budoucnu stát skutečným žadatelem.

Veškeré informace k soutěži naleznete na webových stránkách www.navrhniprojekt.cz. nebo ZDE.

Je to jednoduché, dejte dohromady 2 až 5 členný tým a vymyslete plán, jak podpořit podnikání, cestovní ruch, životní prostředí, vědu a výzkum a další oblasti a soutěžící týmy poté zašlou projekty opatřené podpisem pedagoga a razítkem školy elektronicky na e-mailovou adresu krajského Eurocentra do 6. prosince 2013!

CENY DO SOUTĚŽE

Autoři nejlepších projektů na regionální i celostátní úrovni obdrží atraktivní ceny, které získají nejen všichni členové týmu, ale také jejich pedagog. Vedle toho odměníme každý zaslaný projekt.

Regionální kola:

1. místo: tablety

2. místo: elektronické hlasové čtečky

3. místo: turistický průvodce evropskými státy a metropolemi

Celostátní finále:

Vítězný tým celostátního finále a jeho doprovázející pedagog získají ultrabooky. Vítězové i soutěžící, kteří se umístí na celkovém druhém a třetím místě v pořadí obdrží nejnovější fotoeditační programy Zoner Photo Studio.

Cestovné studentů a jejich pedagogického doprovodu na regionální kolo i celostátní finále bude proplaceno.

VLADA MMR Euroskop.cz NK EPO Evropa Jsi Ty