Kalendář Eurocentra

Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Mapa Eurocenter


eurolisty

Novinky z Euroskopu

Kalendář akcí

Název akce Podpora EU malým a středním podnikům při rozvoji jejich podnikání a vstupu na trhy třetích zemí
Datum 06.12.2012 14:00
Typ akce Odborné semináře
Místo akce Ústecký kraj / Ústí nad Labem / Krajský úřad Ústeckého kraje, Velká Hradební 3118/48, 400 01 Ústí nad Labem (sál č.208) / Eurocentrum Ústí nad Labem
Popis akce

Podnikáte v České republice a máte zájem zvýšit své odbyty? Chcete rozšířit hranice svého podnikání i na mezinárodní úroveň? Tak právě pro Vás je určen tento seminář na téma podpory malých a středních podniků při vstupu na trh EU a třetích zemí.

Podpora Evropské unie malým a středním podnikům při rozvoji jejich podnikání a vstupu na trhy třetích zemí

 

Evropská unie, její instituce a agentury poskytují širokou podporu evropským malým a středním podnikům (MSP). Ta je dostupná v různých formách, jako jsou granty, půjčky a v některých případech záruky buď přímo nebo prostřednictvím programů řízených na vnitrostátní nebo regionální úrovni, jako jsou strukturální fondy Evropské unie. Malé a střední podniky mohou také těžit z opatření ve formě různých programů a podpor podnikání poskytovaných členskými státy EU.

Tento seminář si klade za cíl představit, co nabízí evropské instituce malým a středním podnikům. Obsahuje přehled stávajících programů a podpor s odkazem na jejich internetové stránky, kde lze nalézt konkrétní a podrobné informace.

 

Kdy: 6. prosince 2012 od 14:00 - 16:00 hod.
Kde: Zasedací místnost č. 208 Krajského úřadu v Ústí nad Labem

Přednášející: František Jochman - předseda Krajské hospodářské komory

                     Ivan Voleš - poradce prezidenta HK ČR pro mezinárodní vztahy,

                                       člen Evropského hospodářského a sociálního výboru

Program a pozvánka ZDE.

Po celou dobu semináře budou v předsálí sálu umístěny prezentační stánky Regionální rozvojové agentury Ústeckého kraje a Enterprise Europe Network, kteří budou připraveni k individuálním konzultacím Vašich projektových záměrů.

Každému z účastníků bude poskytnuta brožurka "Podpora Evropské unie malým a středním podnikům při rozvoji jejich podnikání a vstupu na trhy třetích zemí" a CD "Bariéry podnikání na vnitřním trhu EU aneb Jak zdolat všechny překážky". 

Registrace na eva.bartunkova@euroskop.cz

Vstup na seminář je zdarma.

VLADA MMR Euroskop.cz NK EPO Evropa Jsi Ty